104. Mağazamız Peynirci Baba Bolu-2 Şubemiz Açıldı!

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri 104. Şubesi ile Bolu’da açıldı. Türk damak tadına uygun yüzlerce kahvaltılık ürünü tek bir çatı altında satışa sunan Peynirci Baba, geleneksel kahvaltılık lezzetleri şarküteri sektöründeki tecrübeleri ile birleştirerek açtığı her yeni şubesinde halkın büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yeni açılan Peynirci Baba Bolu-2 Şubesi’nde bölge halkının gösterdiği ilgiden memnun olan Peynirci Baba Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin: “Peynirci Baba’nın marka değerini her geçen gün yükseltmesinin sebebini; sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu yana daima yenilikçi kalmamız, kalite ve hijyene verdiğiniz önem ve üretici olduğumuz için fiyat avantajını sürdürmemizdir. Açılan her yeni şubede hedefimiz gelecek nesillerin sağlıklı yetişmesi için Anadolu’nun kahvaltılık lezzetlerini bölge halkı ile buluşturmaktır” dedi.

Sektördeki tecrübesi doğrultusunda Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz’de 103 şube ile hizmet veren Peynirci Baba, şubelerinin olmadığı lokasyonlara ise online mağazası www.peynircibaba.com ile ulaşıyor.

Peynirci Baba Bolu 2 Şubesi

İhsaniye Mah. Tavil Mehmet Paşa Cad. No: 33 (Gölyüzü Taksi Karşısı) Merkez/Bolu Tel: 0374 240 14 45