Başarının Formülü Dürüstlük ve Hız

Marmara Bölgesi’nde ve Batı Karadeniz’de yaklaşık 100 şubesi bulunan Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri, şubesinin bulunmadığı coğrafyalardan gelen yoğun talepler üzerine e-ticarete başlamış. Peynirci Baba’nın kurucusu Ali Keskin şöyle anlatıyor:

“Raflarımızda yer alan ürünlerin yaklaşık yüzde 80’ini kendi üretim tesislerimizde ürettiğimiz tereyağı, peynir, zeytin, turşu ve gurme ürün çeşitleri oluşturuyor. İlk şubemizi açtığımızdan bu yana 24 yıl geçti, bizimle birlikte bir nesil büyüdü. O nesil bizde tattığı zeytini ve peyniri, okulunu bitirdikten sonra memleketine dönünce de ya da çalışmak için gittiği şehirde de satın almak istiyor.”

Peynirci Baba’nın internet siparişlerinde minimum tutarın bulunmadığını belirten Ali Keskin, şu bilgileri veriyor:

“Online mağazamızda 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. Ödemelerin kredi kartı ile yapıldığı online alışveriş sistemimizde, siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Tüm Türkiye’ye kargo ile sipariş verilen ürünler şarküteri uzmanlarımız tarafından özel paketleme sistemi ile ürünlerin sıcaklık değerlerini koruyan buz aküleri ile hazırlanıyor. Böylece sipariş edilen ürünler, mağazalardaki tazelikte ve kalitede tüketicinin adresine teslim ediliyor.”

Milliyet'te yer alan haberin detayları için: https://bit.ly/2UZnpUG