Peynirci Baba 100. Mağazasını Açtı!

Lezzet, çeşit, hijyen ve ekonomik fiyat politikası ile büyüyen yöresel kahvaltılık marketler zinciri Peynirci Baba, Türkiye’deki 100’ncü mağazasını açtı. Peynirci Baba, zeytin, peynir, tatlı, turşu ve yöresel ürünleri ile Türkiye’nin en zengin çeşitliliğine sahip markası olmayı hedefliyor.

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Mağazalar Zinciri; İstanbul Anadolu Yakası, Gebze, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Düzce, Bolu, Zonguldak ve Bartın’daki mağaza sayısı 100’e ulaştı. Peynirci Baba 100’ncü mağazasını İstanbul Maltepe’de Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde hizmete açtı.

Yöre Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin, dünya ve ülke ekonomileri zor günler geçirirken, Peynirci baba markası olarak yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Yöre Grup, Türkiye’nin geleceğine inanmaktadır. Bizler bin 500’e yakın çalışanımız ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Aynı zamanda tüketicilerin en kaliteli ve doğal ürünleri, ekonomik fiyatlarla satın almaları için de kendimize bir görev edindik. Bu misyonumuzdan vazgeçmeden açtığımız 100’ncü mağaza inancımızın ve doğru yolda oluşumuzun bir kanıtıdır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin, 20 yılı aşkın süredir, sağlıklı ürünler sattıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Peynirci Baba markası, süt ve süt ürünleri, zeytin ve zeytinyağı, turşu çeşitleri, kahvaltılık soslar, yöresel ürünler alanında ülkemizin en nadide satış noktalarından biri. Mağaza sayımızı artırmanın en önemli amacı, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri daha fazla tüketiciye ulaştırmaktır. Raflarımızda yer alan ürünlerin, üretim aşamasından hijyenik koşullarda işlenmesine, ambalajlanmasından depolama sürecine kadar her aşaması gıda mühendislerimiz tarafından kontrol ediliyor. Soframızda bulundurmayacağımız hiçbir ürünü asla müşterimize satmıyoruz.”

Türkiye’nin kahvaltı kültürüne sahip çıkıyor

Anadolu’nun en ücra köşelerinden unutulmaya yüz tutan onlarca peynir çeşidinin yanısıra, Türkiye’de zeytin yetişen her bölgenin ürünlerini mağazalarında bulundurmaya gayret eden Peynirci Baba, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla tüketicilere sunuyor.

Maltepe Mağazası pandemi sürecinin ardından yatırımlarına ara vermeyen Yöre Grup’un Türkiye’ye olan inancını simgeliyor. Yeni ve hijyenik şartların yüzde yüz garanti atına alındığı 100’ncü Peynirci Baba mağazasında yüzlerce çeşit yöresel ve ulusal marka yer alıyor.

‘Online mağaza ile tüm Türkiye’nin sofrasına ulaşıyoruz’

Türkiye’nin her bölgesinden mağaza açılış talebi aldıklarını belirten Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin; ‘‘Tüm bölgelerden mağaza açılışı ile ilgili samimi talepler alıyoruz. Şimdilik hepsine yetişmek mümkün olmadığı için online mağazamız www.peynircibaba.com web sitesini açarak, aynı gün kargo imkanı ile yüzlerce çeşit yöresel kahvaltılık ürünümüzü tüm Türkiye’ye ulaştırmaya başladık. Uzman reyon görevlilerimiz tarafından hazırlanan ürünlerimizi, en taze şekilde tüketicimize ulaştırmak için özel bir ambalajlama yapıyoruz.’’ dedi.

Minimum sipariş tutarının olmadığı alışveriş sisteminde, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo fırsatı var. Yüzlerce çeşit kahvaltılık ürünün bir arada bulunduğu www.peynircibaba.com online mağazada, kredi kartı ve havale ödeme sistemlerinin yanı sıra; artık Sodexo, Multinet ve Setcard yemek kartları ile de alışveriş yapılabiliyor.