Peynirci Baba 102. Mağazası ile Kadıköy Erenköy’de Açıldı!

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri 102. Mağazası ile İstanbul Erenköy’de açıldı. Geleneksel kahvaltı kültürümüzün en sevilen ürünlerini tek bir çatı altında toplayan Peynirci Baba şube ağına bir yenisini daha ekledi. Marmara Bölgesi’nde yer alan yüzlerce mağazası ve online mağazası www.peynircibaba.com ile hizmetinizde!

Peynirci Baba üretim tesislerinde hazırladığı Anadolu’nun en lezzetli kahvaltılık ürünlerini tüketiciye en doğru şekilde ulaştırmayı hedefliyor. Çanakkale, Gemlik ve Kartepe’de yer alan üretim tesislerinde ailece güvenle tüketebileceğiniz ürünleri titizlikle ve özenle hazırlıyor. Her damak zevkine hitap eden zengin bir ürün çeşitliliği olan Peynirci Baba açılışa özel avantajlı fiyatları ile bölge halkından büyük ilgi gördü.

Peynirci Baba Erenköy Şubesi açılışında misafirlerle tek tek ilgilenen Peynirci Baba Kahvaltılık Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin: ‘‘Peynirci Baba’nın marka değerini her geçen gün yükseltmesinin en önemli sebeplerinden biri, tıpkı sektöre ilk adımını attığı gün olduğu gibi daima yenilikçi olarak kalması, kalite ve hijyene verdiği önem ve fiyat avantajıdır. Tüm kadrosu ve üretim süreçleri ile yenilikçilik ve avantajlı fiyat ilkesine sadık kalırken, dinamik yapısını tüm hizmetlerine taşıyor. Erenköy’de yer almaktan da çok memnunuz, yeni açtığımız şube ile bu bölgenin de kahvaltılık ihtiyacını kaliteli ve uygun fiyat avantajıyla karşılayacağız’’ dedi.