Peynirci Baba 90. Şubesi ile Kocaeli Kartepe’de

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Mağazaları zinciri Kocaeli Kartepe Şubesini 29 Aralık 2019 Cuma günü faaliyete geçirdi. Mağaza sayısı 90’a ulaşan Peynirci Baba’ya, bölge halkı yoğun ilgi gösterdi.

Peynirci Baba Kartepe Şubesi açılışında misafirlerle tek tek ilgilenen Peynirci Baba Kahvaltılık Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin: ‘‘Peynirci Baba’nın marka değerini her geçen gün yükseltmesinin en önemli sebeplerinden biri, tıpkı sektöre ilk adımını attığı gün olduğu gibi daima yenilikçi olarak kalması, kalite ve hijyene verdiği önem ve fiyat avantajıdır. Tüm kadrosu ve üretim süreçleri ile yenilikçilik ve avantajlı fiyat ilkesine sadık kalırken, dinamik yapısını tüm hizmetlerine taşıyor. Kartepe’de yer almaktan da çok memnunuz, 150 metrekarelik şubemizde 8 personel ile bu bölgenin de kahvaltılık ihtiyacını kaliteli ve uygun fiyat avantajıyla karşılayacağız’’ dedi.

Kocaeli halkının Peynirci Baba şubelerine gösterdiği ilgiden memnun olan Mehmet Keskin,  gelen talepler doğrultusunda 2020 yılında da Kocaeli’de yeni şubeler açmaya devam edeceklerini belirtti. Kartepe sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği açılışta, tüketicilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Adres: Ataevler Mah. Sapanca Yolu Cad. No:60/A Sapanca Yolu Üzeri (Likarba Restoran Yanı) Kartepe/Kocaeli

Tel: 444 77 09