Peynirci Baba 98. Şubesi İle Pendik Sapanbağları’nda Açıldı!

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri, İstanbul Pendik bölgesinde mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Pendik Mavi Kule’den sonra Pendik Sapanbağları Peynirci Baba Şubesi de 12 Haziran Cuma günü açıldı.

Ulubatlı Hasan Caddesi, No:33 Sapanbağları Pendik adresinde açılan yeni şube, mağaza konsepti ve ürün çeşitliliği ile bölge halkının beğenisini kazandı. Bölge halkı, açılış günü yapılan kahvaltılık ürün tadımları ile her ürünün tadına bakarak Peynirci Baba’nın taze ve lezzetli ürünleri ile tanışma fırsatı yakalı. Çocuklar da Peynirci Baba maskotu ve balonlarla eğlendi.

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri Genel Müdürü Mehmet Keskin; İstanbul Pendik Bölgesi’nde mağaza sayılarının 5’e yükseldiğini, Peynirci Baba markasına olan ilgiden memnun olduklarını belirtti. Keskin: ‘‘Yeni şubelerimizde dekorasyondan, ürün çeşitliliğine pek çok yeniliği bölge halkımız büyük bir ilgi ile takdir ediyor. Müşterilerimize Türk damak tadına en uygun yöresel kahvaltılık lezzetleri en uygun fiyatlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışa özel kampanyalardan faydalanmaları için bölge halkını şubemize davet ediyoruz’’ dedi.

Adres: Ulubatlı Hasan Cad. No:33 Sapanbağları/Pendik/İstanbul

Tel: 444 77 09