Peynirci Baba Lezzetleri Tek Tıkla Artık Tüm Türkiye’de

Yöre Grup’un 1996 yılında kurduğu yöresel kahvaltılık marketler zinciri Peynirci Baba, en sevilen kahvaltılık ürünlerini, yeni kurduğu www.peynircibaba.com online satış sitesi ile artık tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.

Marmara Bölgesi’nde ve Batı Karadeniz’de yaklaşık 90 şubesi bulunan Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri, mağazasının olmadığı lokasyonlara da online satış sitesi ile hizmet götürmeyi amaçlıyor. Peynirci Baba’nın kahvaltılık lezzetleri www.peynircibaba.com online satış  platformuyla artık tüketicilerinin karşısında.

www.peynircibaba.com online satış sitesi, Peynirci Baba mağazalarında yer alan geniş ürün gamının çoğunluğuna sahip. Sofranızda görmek isteyeceğiniz tüm kahvaltılık ürünler; süt ve süt ürünleri, zeytin ve zeytinyağı, gurme ürünler, tatlı lezzetler, et ürünleri, kuru gıdalar ve konserve çeşitleri www.peynircibaba.com bünyesinde satışa sunuluyor.

Minimum sipariş tutarının olmadığı alışveriş sisteminde, 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo fırsatı var. Ödemelerin kredi kartı ile yapıldığı online alışveriş sisteminde, siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Tüm Türkiye’ye kargo ile sipariş verilen ürünler; uzman reyon sorumluları tarafından özel paketleme sistemi ile ürünlerin sıcaklık değerlerini koruyan buz aküleri ile hazırlanıyor. Böylece sipariş ettiğiniz ürünler, mağazalardaki tazelikte ve kalitede adresinize teslim ediliyor.

Kahvaltılık alışverişinizi en kaliteli ve lezzetli şekilde evinizden rahatça yaparak, vakit kaybetmeden kapınıza kadar gelen hizmetin ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.