Peynirci Baba Lezzetleri Tek Tıkla Artık Tüm Türkiye’de

Marmara Bölgesi’nde ve Batı Karadeniz’de yaklaşık 90 şubesi bulunan Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri, mağazasının olmadığı lokasyonlara da online satış sitesi ile hizmet götürmeyi amaçlıyor.

Peynirci Baba online mağaza, Peynirci Baba mağazalarında yer alan geniş ürün gamının çoğunluğuna sahip. Sofranızda görmek isteyeceğiniz tüm kahvaltılık ürünler; süt ve süt ürünleri, zeytin ve zeytinyağı, gurme ürünler, tatlı lezzetler, et ürünleri, kuru gıdalar ve konserve çeşitleri www.peynircibaba.com bünyesinde satışa sunuluyor.

Minimum sipariş tutarının olmadığı alışveriş sisteminde, 50 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo fırsatı var. Ödemelerin kredi kartı ile yapıldığı online alışveriş sisteminde, siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Tüm Türkiye’ye kargo ile sipariş verilen ürünler; uzman reyon görevlilerimiz tarafından özel paketleme sistemi ile ürünlerin sıcaklık değerlerini koruyan buz aküleri ile hazırlanıyor. Böylece sipariş ettiğiniz ürünler, mağazalardaki tazelikte ve kalitede adresinize teslim ediliyor.

Kahvaltılık alışverişinizi en kaliteli ve lezzetli şekilde evinizden rahatça yaparak, vakit kaybetmeden kapınıza kadar gelen hizmetin ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.