Peynirci Baba Pendik Mavi Kule’de!

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri, İstanbul Pendik bölgesinde mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Pendik Mavi Kule mağazamız 5 Haziran 2020 Cuma günü hizmete açıldı.

Kaynarca Mah. Aydınlı Cad. Mavi Kule Residence No:137 Pendik adresinde açılan Mavi Kule Peynirci Baba Şubesi, mağaza konsepti ve ürün çeşitliliği ile bölge halkının beğenisini kazandı. Bölge halkı, açılış günü yapılan kahvaltılık ürün tadımları ile her ürünün tadına bakarak Peynirci Baba’nın taze ve lezzetli ürünleri ile tanışma fırsatı yakalı.

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri Genel Müdürü Mehmet Keskin; İstanbul Pendik Bölgesi’ndeki mağaza sayılarını bölgeden gelen yoğun talep üzerine artırdıklarını söyledi. Keskin: ‘‘Yeni şubelerimizde dekorasyondan, ürün çeşitliliğine pek çok yeniliği bölge halkımız büyük bir ilgi ile takdir ediyor. Gemlik, Kartepe ve Çanakkale’deki üretim tesislerimizde yüzlerce çeşit ürünü uluslararası kalite standartlarına göre üretip, mağazalarımızda satışa sunuyoruz. Müşterilerimize en Türk damak tadına en uygun yöresel kahvaltılık lezzetleri en uygun fiyatlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışa özel kampanyalardan faydalanmaları için bölge halkını şubemize davet ediyoruz’’ dedi.

Adres: Kaynarca Mah. Aydınlı Cad. Mavi Kule Residence No:137 Pendik/İstanbul

Tel: 444 77 09