Peynirci Baba Yakacık Şubesi Hizmetinizde!

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri 95. Şubesi ile İstanbul Yakacık’ta açıldı. Türk damak tadına uygun yüzlerce kahvaltılık ürünü tek bir çatı altında satışa sunan Peynirci Baba, Yakacık halkına 110 metrekare şubesinde 8 personel ile hizmet veriyor.

Peynirci Baba sofralardan eksik olmayan geleneksel kahvaltılık lezzetleri şarküteri sektöründeki tecrübeleri ile birleştirerek açtığı her yeni şubesinde halkın büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Yeni açılan Peynirci Baba Yakacık Şubesi’nde bölge halkının gösterdiği ilgiden memnun olan Peynirci Baba Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin: “Peynirci Baba’nın marka değerini her geçen gün yükseltmesinin sebebini; sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu yana daima yenilikçi kalmamız, kalite ve hijyene verdiğiniz önem ve üretici olduğumuz için fiyat avantajını sürdürmemizdir. Açılan her yeni şubede hedefimiz gelecek nesillerin sağlıklı yetişmesi için Anadolu’nun kahvaltılık lezzetlerini bölge halkı ile buluşturmaktır” dedi.

Sektördeki 24 yıllık tecrübesi doğrultusunda Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz’de 95 şube ile hizmet veren Peynirci Baba, şubelerinin olmadığı lokasyonlara ise online mağazası www.peynircibaba.com ile ulaşıyor.

Adres: Yeni Mah. Samandıra Cad. No: 25/1 Yakacık/Kartal/ İstanbul

Tel: 444 77 09