PEYNİRCİ BABA YENİ ŞUBESİ İLE KESTEL'DE

Kahvaltılık ürünler söz konusu olduğunda aradığı her şeyi tek çatı altında bulmak isteyenlerin adresi Peynirci Baba, Bursa Kestel’de 69. Şubesini açtı. Yöresel kahvaltılık ürün çeşitliliğinin ve fiyat avantajlarının dikkat çektiği açılışa; bölge halkı yoğun ilgi gösterdi.

1996 yılından bu yana yöresel kahvaltılık mağazaları olarak hizmet veren ve açılan yeni şubeleriyle, gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşan Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Mağazaları; Bursa’da 16. Şubesini  Vani Mehmet Mahallesi’nde Kestel’de açtı.

Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz’de 69 şube ile hizmet veren Peynirci Baba Kahvaltılık Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin; ‘‘Türkiye’yi köşe bucak gezerek her yörenin en kaliteli, en lezzetli ve en özel kahvaltılık ürünlerini arayıp buluyoruz. Raflarımızda yerini alan ürünler, özel ürünler olduğu için insanlar bulundukları her bölgede Peynirci Baba Şarküteri Mağazaları’ndan alışveriş yapmak istiyor. Onlara yöresel peynir ve zeytin çeşitliliği sunuyoruz, bu çeşitlilik içinde seçme şansları var. Bunun yanı sıra raflarımızdaki ürünlerin % 70’ini kendi üretim tesislerimizde müşterilerimizin damak tadına uygun şekilde kendimiz üretiyoruz. Bu nedenle hem fiyat avantajımız var, hem de kalitemizi kendimiz kontrol edebiliyoruz’’ dedi.

Bölge halkına da gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Keskin; Bursa’da şubeleşmeye devam edeceklerini belirtti.

 

Adres:
Vani Mehmet Mah. Şehit Komiser Nizamettin Yavlak Cad. No:37 Kestel/ Bursa
Tel: 444 77 09